668 213 866 | 58 681 85 12         zsziozukowo@wp.pl

Kursy Umiejętności Zawodowych

 

Harmonogram turnusów

teoretycznego dokształcania zawodowego dla uczniów

Branżowej Szkoły I Stopnia

w roku szkolnym 2020/2021

 

 

Lp.

Zawód

Klasa

Miejsce realizacji

Termin turnusu

1

Rolnik

III

CKZ Zielona Góra

02.09.2020 r.- 27.09.2020 r.

2

Lakiernik

III

CKZ Zielona Góra

02.09.2020 r.- 27.09.2020 r.

3

Operator obrabiarek skrawających

III

CKZ Zielona Góra

02.09.2020 r.- 27.09.2020 r.

 

4.

Ślusarz

II

ODiDZ Tczew

07.09.2020 r.- 02.10.2020 r.

5.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

II

ODiDZ Tczew

07.09.2020 r.- 02.10.2020 r.

 

6.

Blacharz samochodowy

II

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

7.

Fryzjer

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

8.

Kucharz

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

9.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

10.

Sprzedawca

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

 

11.

Murarz-Tynkarz

III

PCEZ Bytów

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

 

 

 

 

 

12.

Lakiernik samochodowy

I

CKZ Zielona Góra

26.10.2020 r. – 22.11.2020 r.

 

13.

Mechanik pojazdów samochodowych

III

ZST Kartuzy

02.11.2020 r.- 27.11.2020 r.

14.

Cukiernik

II

ZST Kartuzy

02.11.2020 r.- 27.11.2020 r.

15.

Elektryk

II

ZST Kartuzy

02.11.2020 r.- 27.11.2020 r.

 

 

 

 

 

16.

Blacharz samochodowy

III

ODiDZ Tczew

 

02.11.20202 r. – 27.11.2020 r.

 

 

 

 

 

17.

Cukiernik

III

PCEZ Bytów

02.11.2020 r.– 27.11.2020 r.

18.

Elektromechanik

I

PCEZ Bytów

02.11.2020 r.-27.11.2020 r.

 

19.

Piekarz

III

CKZ Zielona Góra

23.11.2020 r. – 20.12.2020 r.

 

 

 

 

 

20.

Ślusarz

I

ODiDZ Tczew

 

30.11.2020 r. – 18.12.2020 r. 04.01.2021 r. – 08.01.2021 r.

 

 

 

 

 

21.

Elektryk

III

PCEZ Bytów

30.11.2020 r.-22.12.2020 r.

22.

Kowal

II

PCEZ Bytów

23.11, 30.11, 07.12, 10.12,12.12, 14.12,
21.12.2020 r.,04.01.2021 r.

 

23.

Stolarz

III

ZST Kartuzy

04.01.2021 r.- 29.01.2021 r.

24.

Fryzjer

II

ZST Kartuzy

04.01.2021 r.- 29.01.2021 r.

25.

Kucharz

I

ZST Kartuzy

04.01.2021 r.- 29.01.2021 r.

 

 

 

 

 

26.

Krawiec

I

CKZ Zielona Góra

04.01.2021 r.-31.02.2021 r.

 

27.

Tapicer

I

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

28.

Blacharz samochodowy

I

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

 

29.

Piekarz

II

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

30.

Operator obrabiarek skrawających

II

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

 

31.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

II

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

 

 

 

 

 

32.

Krawiec

II

CKZ Zielona Góra

01.02.2021 r. – 14.03.2021 r.

33.

Magazynier logistyk

I

CKZ Zielona Góra

01.02.2021 r. – 14.03.2021 r.

 

34.

Fryzjer

I

ZST Kartuzy

15.02.2021 r.- 12.03.2021 r.

35.

Lakiernik samochodowy

II

ODiDZ Tczew

22.02.2021 r.-19.03.2021 r.

36.

Piekarz

I

ODiDZ Tczew

22.02.2021 r.-19.03.2021 r.

37.

Cukiernik

I

ODiDZ Tczew

22.02.2021 r.-19.03.2021 r.

 

38.

Stolarz

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

39.

Sprzedawca

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

40.

Kucharz

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

41.

Mechanik pojazdów samochodowych

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

42.

Fotograf

II

CKZ Zielona Góra

15.03.2021 r.- 18.04.2021 r.

 

 

 

 

 

43.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

44.

Tapicer

 

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

45.

Elektromechanik

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

46.

Stolarz

I

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

47.

Kamieniarz

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

 

48.

Elektromechanik

III

CKZ Brodnica

29.03.2021 r.- 23.04.2021 r.

49.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

III

CKZ Brodnica

29.03.2021 r.- 23.04.2021 r.

 

50.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

I

ODiDZ Tczew

26.04.2021 r. – 30.04.2021 r. 04.05.2021 r. – 21.05.2021 r.

 

51.

Elektryk

I

ZST Kartuzy

19.04.2021 r. – 17.05.2021 r.

 

52.

Fotograf

III

CKZ Zielona Góra

19.04.2021 r.- 16.05.2021 r.

 

 

 

 

 

53.

Mechanik motocyklowy

I

CKZ Zielona Góra

17.05.2021 r.-13.06.2021 r.

54.

Fotograf

I

CKZ Zielona Góra

17.05.2021 r.-13.06.2021 r.

 

55.

Sprzedawca

I

ZST Kartuzy

18.05.2021 r. – 16.06.2021 r.

 

 

 

 

 

56.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

I

ODiDZ Tczew

24.05.2021 r. – 02.062021 r. 07.06.20021 r. – 18.06.2021 r.

 

 

 

 

 

57.

Tapicer

III

PCEZ Bytów

 

 

Harmonogram turnusów teoretycznego dokształcania zawodowego uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w roku szkolnym 2020/2021

 

Lp.

Zawód

Klasa

Miejsce realizacji

Termin turnusu

1

Rolnik

III

CKZ Zielona Góra

02.09.2020 r.- 27.09.2020 r.

2

Lakiernik

III

CKZ Zielona Góra

02.09.2020 r.- 27.09.2020 r.

3

Operator obrabiarek skrawających

III

CKZ Zielona Góra

02.09.2020 r.- 27.09.2020 r.

 

4.

Ślusarz

II

ODiDZ Tczew

07.09.2020 r.- 02.10.2020 r.

5.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

II

ODiDZ Tczew

07.09.2020 r.- 02.10.2020 r.

 

6.

Blacharz samochodowy

II

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

7.

Fryzjer

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

8.

Kucharz

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

9.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

10.

Sprzedawca

III

ZST Kartuzy

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

 

11.

Murarz-Tynkarz

III

PCEZ Bytów

05.10.2020 r.- 30.10.2020 r.

 

 

 

 

 

12.

Lakiernik samochodowy

I

CKZ Zielona Góra

26.10.2020 r. – 22.11.2020 r.

 

13.

Mechanik pojazdów samochodowych

III

ZST Kartuzy

02.11.2020 r.- 27.11.2020 r.

14.

Cukiernik

II

ZST Kartuzy

02.11.2020 r.- 27.11.2020 r.

15.

Elektryk

II

ZST Kartuzy

02.11.2020 r.- 27.11.2020 r.

 

 

 

 

 

16.

Blacharz samochodowy

III

ODiDZ Tczew

 

02.11.20202 r. – 27.11.2020 r.

 

 

 

 

 

17.

Cukiernik

III

PCEZ Bytów

02.11.2020 r.– 27.11.2020 r.

18.

Elektromechanik

I

PCEZ Bytów

02.11.2020 r.-27.11.2020 r.

 

19.

Piekarz

III

CKZ Zielona Góra

23.11.2020 r. – 20.12.2020 r.

 

 

 

 

 

20.

Ślusarz

I

ODiDZ Tczew

 

30.11.2020 r. – 18.12.2020 r. 04.01.2021 r. – 08.01.2021 r.

 

 

 

 

 

21.

Elektryk

III

PCEZ Bytów

30.11.2020 r.-22.12.2020 r.

22.

Kowal

II

PCEZ Bytów

23.11, 30.11, 07.12, 10.12,12.12, 14.12,
21.12.2020 r.,04.01.2021 r.

 

23.

Stolarz

III

ZST Kartuzy

04.01.2021 r.- 29.01.2021 r.

24.

Fryzjer

II

ZST Kartuzy

04.01.2021 r.- 29.01.2021 r.

25.

Kucharz

I

ZST Kartuzy

04.01.2021 r.- 29.01.2021 r.

 

 

 

 

 

26.

Krawiec

I

CKZ Zielona Góra

04.01.2021 r.-31.02.2021 r.

 

27.

Tapicer

I

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

28.

Blacharz samochodowy

I

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

 

29.

Piekarz

II

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

30.

Operator obrabiarek skrawających

II

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

 

31.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

II

ODiDZ Tczew

11.01.2021 r. – 29.01.2021 r. 15.02.2021 r. – 19.02.2021 r.

 

 

 

 

 

32.

Krawiec

II

CKZ Zielona Góra

01.02.2021 r. – 14.03.2021 r.

33.

Magazynier logistyk

I

CKZ Zielona Góra

01.02.2021 r. – 14.03.2021 r.

 

34.

Fryzjer

I

ZST Kartuzy

15.02.2021 r.- 12.03.2021 r.

35.

Lakiernik samochodowy

II

ODiDZ Tczew

22.02.2021 r.-19.03.2021 r.

36.

Piekarz

I

ODiDZ Tczew

22.02.2021 r.-19.03.2021 r.

37.

Cukiernik

I

ODiDZ Tczew

22.02.2021 r.-19.03.2021 r.

 

38.

Stolarz

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

39.

Sprzedawca

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

40.

Kucharz

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

41.

Mechanik pojazdów samochodowych

II

ZST Kartuzy

15.03.2021 r.- 15.04.2021 r.

42.

Fotograf

II

CKZ Zielona Góra

15.03.2021 r.- 18.04.2021 r.

 

 

 

 

 

43.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

44.

Tapicer

 

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

45.

Elektromechanik

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

46.

Stolarz

I

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

47.

Kamieniarz

II

ODiDZ Tczew

22.03.2021 r. – 26.03.2021 r. 07.04.2021 r. – 23.04.2021 r.

 

48.

Elektromechanik

III

CKZ Brodnica

29.03.2021 r.- 23.04.2021 r.

49.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

III

CKZ Brodnica

29.03.2021 r.- 23.04.2021 r.

 

50.

Elektromechanik pojazdów samochodowych

I

ODiDZ Tczew

26.04.2021 r. – 30.04.2021 r. 04.05.2021 r. – 21.05.2021 r.

 

51.

Elektryk

I

ZST Kartuzy

19.04.2021 r. – 17.05.2021 r.

 

52.

Fotograf

III

CKZ Zielona Góra

19.04.2021 r.- 16.05.2021 r.

 

 

 

 

 

53.

Mechanik motocyklowy

I

CKZ Zielona Góra

17.05.2021 r.-13.06.2021 r.

54.

Fotograf

I

CKZ Zielona Góra

17.05.2021 r.-13.06.2021 r.

 

55.

Sprzedawca

I

ZST Kartuzy

18.05.2021 r. – 16.06.2021 r.

 

 

 

 

 

56.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

I

ODiDZ Tczew

24.05.2021 r. – 02.062021 r. 07.06.20021 r. – 18.06.2021 r.

 

 

 

 

 

57.

Tapicer

III

PCEZ Bytów

 

© Copyright - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
Wykonane przez daniel.darul.pl na podstawie stylu Bootstrap